Szkoła Podstawowa nr 175 im. Henryka Ryla w Łodzi

Osiągnięcia naszych uczniów

ROK SZKOLNY 2020/2021

II Międzynarodowy Festiwal Sztuki OPEN MOLO FANTASY na Białorusi

III miejsce – Albert P. z klasy VIIa

ROK SZKOLNY 2019/2020

Ogólnołódzki Konkurs Plastyczny „Zakochany anioł” 

I miejsce w kategorii klas I – III – Patryk K. z klasy IIIa 
I miejsce w kategorii klas IV – VIII  Klaudia K. z klasy Va 
I miejsce w kategorii klas IV – VIII Kinga Sz. z klasy VIb 
II miejsce w kategorii klas IV – VIII Martyna D. z klasy VIIa 
III miejsce w kategorii klas IV – VIII Łucja Ch. z klasy Va 
wyróżnienie w kategorii klas IV – VIII Julia J. z klasy Va 

Międzynarodowy Festiwal Sztuki OPEN MOLO FANTASY
– kategoria fotografia, Mińsk, Białoruś 

III miejsce Weronika K.
IV Międzynarodowy Festiwal Sztuki BYFEST – kategoria fotografia, Mińsk, Białoruś 
finaliści – Nikola U. i Szymon P. 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ SP 120
„CHRISTMAS AND MATHS” 

I miejsce – Bartek W.
II miejsce – Krzysztof K. 
wyróżnienie – Natan H.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „TWARZE II WOJNY ŚWIATOWEJ” 

I miejsce w kategorii do klas V – Łucja Ch.
III miejsce – Natalia G.
wyróżnienie – Klaudia K. 
III miejsce w kategorii klas VI – VIII Martyna D.

ŁÓDZKI KONKURS „JAK BYĆ SZCZĘŚLIWYM W RODZINIE
– JA I MOJA RODZINA SŁUCHAMY MUZYKI” 

I miejsce – Nikola M. z klasy IIIb   
I miejsce – Kinga Sz. z klasy VIb 
II miejsce Patryk K. z klasy IIIa  
II miejsce – Olga Ż. z klasy VIb 
III miejsce David K. z klasy Vb 
wyróżnienia Klaudia K. klasy Va, Julia W. z klasy Va i Martyna D. z klasy VIIa. 

KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ LICEUM AKADEMICKIE AKADEMICKIEGO CENTRUM EDUKACYJNEGO SPOŁECZNEJ AKADEMII NAUK W ŁODZI „MAREK EDELMAN – W STULECIE URODZIN” 

I miejsce – Martyna K. 
I miejsce Wiktoria N. 
II miejsce Weronika M.

OGÓLNOŁÓDZKI KONKURS PIEŚNI I PIOSENEK PATRIOTYCZNYCH 

II miejsce – uczniowie klasy Vb 

ROK SZKOLNY 2018/2019

Konkurs fotograficzny „Patrząc na świat oczami św. Franciszka” 

wyróżnienie Maria W. i Wiktoria S.

II Ogólnopolski  Festiwal Dziecięcej Książki Artystycznej 

nagroda główna GRAND PRIX Wiktoria S.

XIX Ogólnopolski Konkurs Fotografii Dzieci i Młodzieży w Białymstoku 

nagroda główna GRAND PRIX Eryk R. 

I Łódzki Konkurs „Moja Miła Niepodległa” 

I miejsce Weronika W. i Oliwia S. 

Konkurs plastyczny KARTA ANIELSKA 

II miejsce Ostap K.
III miejsce Rafał G.
wyróżnienie – Olga P.

III Międzynarodowy Festiwal Sztuki BYFEST w Mińsku na Białorusi 

 II miejsce Jakub S.
 II miejsce Marcin G.
 III miejsce Alan F.

XIII edycja Konkursu Sprawności Fizycznej i Wiedzy o Bezpieczeństwie 

 III miejsce Nikola K. i Tobiasz J.

Konkurs fotograficzny „Patrząc na świat oczyma św. Franciszka” 

wyróżnienie Wiktoria S. i Maria W.

Skip to content