Szkoła Podstawowa nr 175 im. Henryka Ryla w Łodzi

Kadra szkoły

Dyrektor Szkoły: Beata Ciupińska
JĘZYK POLSKI

Humanista, nauczyciel, dyrektor. Wolny czas spędzam w ogrodzie, który z pasją i różnymi skutkami uprawiam.

Wicedyrektor Szkoły: Małgorzata Dębowska
JĘZYK POLSKI, LOGOPEDIA

Moja dewiza: „Lubię wiedzieć”. Od 30 lat wierna SP175. 

Iwona Rogaczewska (i.rogaczewska@sp175.elodz.edu.pl)
PEDAGOGOG SZKOLNY

Pedagog z wykształcenia i zamiłowania.
Lubię dzieci i zwierzęta, szczególnie jednego futrzaka.

Magdalena Nowak (m.nowak@sp175.elodz.edu.pl)
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Aktywna optymistka. Wielbicielka biegu na orientację,
jazdy na rowerze i kryminałów.

2a – Anna Szczękulska (a.szczekulska@sp175.elodz.edu.pl)
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

„Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi.”
Janusz Korczak

Agnieszka Menes (a.menes@sp175.elodz.edu.pl)
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Jestem niepoprawną marzycielką. Kocham pracę z dziećmi i kontakty z ludźmi. Lubię spacery, wycieczki rowerowe i eksperymenty kulinarne w kuchni.

4a – Beata Świtałowska (b.switalowska@sp175.elodz.edu.pl)
JĘZYK POLSKI / HISTORIA

Uczę języka polskiego i historii. Lubię ludzi, kwiaty i zwierzęta.

8a – Beata Michalska (b.michalska@sp175.elodz.edu.pl)
JĘZYK POLSKI

Czasem życie mnie mnie,
POEZJA – nie!

8b – Anna Stańczyk (a.stanczyk@sp175.elodz.edu.pl)
JĘZYK ANGIELSKI

With languages, you are at home anywhere.

6a – Joanna Łozicka  (j.lozicka@sp175.elodz.edu.pl)
JĘZYK ANGIELSKI

Jestem wielbicielką zwierząt, szczególnie psów, a także długich spacerów.

7b – Małgorzata Smulczyk (m.smulczyk@sp175.elodz.edu.pl)
MATEMATYKA / INFORMATYKA

Wielbicielka nowych technologii i praktycznej matematyki.

Agnieszka Goleniewska (a.goleniewska@sp175.elodz.edu.pl)
MATEMATYKA

Zawodowo i z pasji do matematyki – nauczyciel.
Prywatnie miłośniczka kawy oraz książek i filmów fantasy.

Marzena Perka (marzenaperka@sp175.elodz.edu.pl)
MATEMATYKA

Szczęście to jedyna rzecz, którą się mnoży, jeśli się ją dzieli.
Kangur może być matematyczny 🙂

4b – Barbara Cygan (b.cygan@sp175.elodz.edu.pl)
HISTORIA / WOS

Kocham koty, boję się psów i uwielbiam wycieczki rowerowe.
„W zdrowym ciele, zdrowy duch”.

5b – Agnieszka Szulc (a.szulc@sp175.elodz.edu.pl)
PRZYRODA / BIOLOGIA / WDZ

Pasjonatka ekologii i zdrowego odżywiania, spacerów po lesie i świeżym powietrzem oddychania, miłośniczka zwierząt wszelkich, tych dużych i całkiem niewielkich, organizatorka zdrowych degustacji i proekologicznych prezentacji.

7a – Katarzyna Kubiak (k.kubiak@sp175.elodz.edu.pl)
INFORMATYKA

Miłośniczka sushi, wyjazdów z dziećmi (i nie tylko) nad morze i w góry, gdziekolwiek są. Używam aparatu i klawiatury. Informatyk artysta hobbysta,
jak twierdzą niektórzy.

5a – Dominika Bartoszek-Sowa
(d.bartoszek-sowa@sp175.elodz.edu.pl)
PLASTYKA / TECHNIKA

Uwielbiam życie w szkolnym stadzie, raczej w twórczym nieładzie. Plenery i zielone szkoły, teatralne działania i magię gotowania. Relaksuje mnie taniec i podróże, te małe i duże.

Dawid Dutkiewicz (d.dutkiewicz@sp175.elodz.edu.pl)
MUZYKA

Trochę muzykuję i chyba mi to wychodzi 🙂

6b – Katarzyna Urbańska (k.urbanska@sp175.elodz.edu.pl)
WYCHOWANIE FIZYCZNE

Nie musisz być wielki, aby zacząć, ale musisz zacząć, aby być wielkim.

Joanna Tracz (j.tracz@sp175.elodz.edu.pl)
NAUCZYCIEL ŚWIETLICY/ WYCHOWANIE FIZYCZNE

Wieloletni wychowawca Domu Dziecka.
„Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć”
– Janusz Korczak

Grzegorz Strulak  (g.strulak@sp175.elodz.edu.pl)
EDB / WYCHOWANIE FIZYCZNE

Czasem trzeba długo iść … żeby dojść do siebie.

Elżbieta Niewiadomska  (e.niewiadomska@sp175.elodz.edu.pl) 
RELIGIA

Pamiętaj, bez względu na to, co możesz napotkać w życiu,
nie puszczaj ręki Boga.

Iwona Łuczak (i.luczak@sp175.elodz.edu.pl)
RELIGIA

Pozdrawiam wszystkich cieplutko

Monika Helbik (m.helbik@sp175.elodz.edu.pl)
JĘZYK NIEMIECKI

Zwierzolub ze słabością do języków obcych, sportu i podróży.

Marcin Jędrzejczak (m.jedrzejczak@sp175.elodz.edu.pl) 
GEOGRAFIA / DORADZTWO ZAWODOWE

„Raz w roku pojedź w miejsce, w którym nigdy nie byłeś” Dalajlama

Barbara Włodarczyk (b.wlodarczyk@sp175.elodz.edu.pl) 
CHEMIA

Miłośniczka podróży (małych i dużych), aktywnego spędzania czasu, jogi, zdrowego trybu życia, kotów i psów.

Dariusz Ammer (d.ammer@sp175.elodz.edu.pl) 
FIZYKA

Nie ucz się fizyki a Twoje życie będzie pełne magii i cudów 🙂

Magdalena Grzelik (m.grzelik@sp175.elodz.edu.pl)
PSYCHOLOG

Najwspanialszą rzeczą, jaką możesz komuś podarować,
jest twój własny rozwój.

Martyna Banasiak – Binięda (m.banasiak@sp175.elodz.edu.pl)
WYCHOWAWCA ŚWIETLICY, OLIGOFRENOPEDAGOG

Nie lubię nudy, dlatego staram się aktywnie organizować czas sobie i innym, również w Szkolnym Kole PCK. Prywatnie jestem ekspertem domowym w zakresie sprzątania, gotowania i głaskania kota.

Ewa Petrus (e.petrus@sp175.elodz.edu.pl)
BIBLIOTEKA

Latem lubię górskie wędrówki i rowerowe wycieczki, zimą narty.
Moim marzeniem jest, aby komputery nie zastąpiły książek i chciałabym mieć na nie nieograniczony budżet.

Skip to content