Szkoła Podstawowa nr 175 im. Henryka Ryla w Łodzi

Wsparcie Rady Rodziców

Szanowni Rodzice, Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 175 w Łodzi!

W imieniu społeczności Szkoły przekazuję na Państwa ręce serdeczne podziękowania za wsparcie funduszu Rady Rodziców przy SP 175 wpłatami 1% . W 2021 r. uzyskaliśmy dzięki Waszej hojności kwotę 481,80 zł. Pieniądze uzyskane w ten sposób – zgodnie z decyzją Rady Rodziców – zostaną przeznaczone na fundusz stypendialny dla uczniów naszej szkoły. Stypendia otrzymują nie tylko uczniowie, którzy uzyskują najwyższe wyniki w nauce, ale również ci, którzy prezentują postawę koleżeńską i rozwijają swoje zdolności.

Gorąco zachęcamy wszystkich Przyjaciół Szkoły do przekazania 1% należnego podatku za 2021 rok na nasze konto – jak co roku – za pośrednictwem Fundacji ROSA.

Wystarczy, rozliczając podatek, wpisać kod Szkoły – 107 727.

Liczymy na Państwa życzliwość i wsparcie.
Gwarantujemy, że uzyskane pieniądze będą w całości
wykorzystane na potrzeby dzieci i szkoły.

Beata Ciupińska
Dyrektor SP175 w Łodzi

Drodzy Rodzice.

Zbliża się czas rozliczeń. Prosimy o wsparcie Rady Rodziców i przekazanie 1% podatku.

TWOJA SZKOŁA
SP 175 Łódź