Szkoła Podstawowa nr 175 im. Henryka Ryla w Łodzi

XXIX Przegląd Piosenki o Łodzi „Łódzkie Skrzydła 2024”

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do udziału w XXIX Przeglądzie Piosenki o Łodzi „Łódzkie Skrzydła 2024”

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie Towarzystwa Przyjaciół Łodzi: www.tplodz.eu, na stronie Szkoły Podstawowej 175, a także w grupie „Przegląd Piosenki o Łodzi” na facebook’u. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy:
Elżbieta Wojsa tel. 502-896-842 lub Anna Drzewiecka 506-223-713
mail: tpl.konkurs.piosenki@onet.eu

Zapraszamy też do osobistego kontaktu z nami w siedzibie Towarzystwa Przyjaciół Łodzi, Łódź, ul Stefana Żeromskiego 115, na zapleczu Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi, najlepiej po uprzednim, telefonicznym umówieniu się (telefony jw.).

Skip to content