Szkoła Podstawowa nr 175 im. Henryka Ryla w Łodzi

Szkolny konkurs czytelniczy

W piątkowe przedpołudnie odbył się Szkolny Konkurs Czytelniczy „Pięknie czytam lektury szkolne”, zorganizowany przez Bibliotekę Szkolną i Samorzad Uczniowski klas I – III. Dzieci z klas młodszych licznie uczestniczyły we wspólnym czytaniu fragmentów ulubionych lektur. Jury pod przewodnictwem Pani Wicedyrektor Małgorzaty Dębowskiej przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
I miejsce – Zuzanna Zawadowska – kl.Ia,
II miejsce – Radek Smulczyk – kl. IIa,
III miejsce – Filip Przybylski – kl.IIIa.
Wyróżnienia:

  • Konstantin Butenko – klasa Ia,
  • Nazar Malyshko – klasa IIIa.
    Brawo Mali Czytelnicy!
    Uczniowie klas I – III i chór szkolny uświetnili wydarzenie pięknym śpiewem, a ilustacje do lektur, wykonane przez dzieci z klasy la tworzyły uroczą dekorację. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy!

    Skip to content