Szkoła Podstawowa nr 175 im. Henryka Ryla w Łodzi

Edukacja regionalna i prozdrowotna

Uczniowie klasy VIIb uczestniczyli w zajęciach z zakresu edukacji regionalnej i edukacji prozdrowotnej przygotowanych i prowadzonych przez uczniów Zespołu Szkół Ekonomii i Usług z klasy turystycznej . Poznali profile kształcenia proponowane przez Zespół (reklama, logistyka, turystyka, ekonomia). Rozwiązywali testy z użyciem telefonu – co było dla naszych uczniów miłą niespodzianką. Nie zabrakło również aktywności fizycznej w Parku Sielanka. Poznali jego historię oraz historię szkoły i jej okolicy. Dziękujemy naszym gospodarzom za zaangażowanie i odwagę, za niezwykle miłe przyjęcie i upominki. Dziękujemy Pani profesor D. Stachowiak za zorganizowanie spotkania – w ramach współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Łodzi.

Skip to content