Dzień kobiet i mężczyzn

Z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn samorząd klas I-III i IV-VIII przygotował niespodziankę dla nauczycieli, pracowników szkoły i wszystkich uczniów – życzenia pełne ciepła😀 i smakołyk.
Na przerwach czekały ich fantastyczne zabawy – chłopcy kręcili hula hop, dziewczynki zręcznie podrzucały piłkę „zośka”, a wszyscy razem tworzyliśmy niezapomnianą atmosferę. Gratulacje dla zwycięzców, którzy otrzymają vouchery na niezapomniane chwile już 11 marca!
Najserdeczniejsze życzenia wszystkim niesamowitym kobietom i mężczyznom – niech każdy dzień przynosi Wam radość, spełnienie i mnóstwo miłości! 💖
W klasach również obchodzono oba święta. Było uroczyste składanie życzeń i wręczanie upominków, a nawet wieczór filmowy z pizzą.