Szkoła Podstawowa nr 175 im. Henryka Ryla w Łodzi

Konkurs czytelniczy „Pięknie czytam lektury szkolne”

📖Maj jest Miesiącem Książki i Bibliotek📚
To miesiąc Czytania i Czytelnika. Z tej okazji 17 maja w naszej szkole odbył się konkurs czytelniczy „Pięknie czytam lektury szkolne”. Uczniowie klas młodszych licznie uczestniczyli we wspólnym czytaniu fragmentów ulubionych lektur. Jury pod przewodnictwem Pani dyrektor Beaty Ciupińskiej przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
I m. – Jakub Kazuba – kl.1a,
II m. Jakub Karczewski, uczeń kl. 3a,
III m. – Natalia Walczak – kl.IIa.
Wyróżnienia:
Fiodar Bahamolau – kl. II op,
Borys Pierzchala – kl.Ia,
Joanna Drozd z kl.IIIa.
Serdecznie dziękujemy Paniom wychowawczyniom oraz opiekunkom Samorządu Uczniowskiego kl.I- III i Biblioteki Szkolnej za przygotowanie tego wyjątkowego spotkania. Klasy IIIa i I- III op uświetniły wydarzenie pięknym śpiewem.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy😊

Skip to content