Szkoła Podstawowa nr 175 im. Henryka Ryla w Łodzi

Gala stypendialna Łódzkiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole

W gościnnych progach III LO miała miejsce gala stypendialna Łódzkiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole. Z największą przyjemnością informujemy, że stypendium przyznawane szczególnie uzdolnionym uczniom otrzymał Bartosz Cisak z klasy 7a, natomiast nagrodę dla nauczyciela innowatora otrzymała Pani Małgorzata Smulczyk. Podczas uroczystości obecni byli: Przewodniczący Rady Miejskiej Profesor Marcin Gołaszewski, Wiceprezydent MŁ Małgorzata Moskwa – Wodnicka, Wiceprezydent MŁ Joanna Skrzydlewska, posła na Sejm RP Tomasza Trelę reprezentował Pan Krzysztof Makowski – radny Rady Miejskiej w Łodzi. Ponadto obecni byli radny Rady Miejskiej w Łodzi Sylwester Pawłowski, członkowie zarządu ŁSPS, stypendyści, nagrodzeni nauczyciele, rodzice i przyjaciele Stowarzyszenia. Zdjęcia wykonał niezawodny fotograf Pan Marek Mielczarek. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!

Skip to content