Szkoła Podstawowa nr 175 im. Henryka Ryla w Łodzi

Dzień Dziecka na wesoło

Wszystkiego najlepszego z okazji DNIA DZIECKA składają nauczyciele i pracownicy szkoły. Bądźcie zawsze uśmiechnięci i zadowoleni, tak jak dziś.
Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wybrali się do kina. Młodzież z klasy VIIb podeszła do Dnia Dziecka eksperymentalnie, a w Parku Helenowskim dzieciaki z klas: IVa, Va, Vb i VIIa spędzały czas na świeżym powietrzu. Nasi młodsi i starsi „milusińscy” grali w „nogę”, w „siatkę”, w ping ponga, skakali na skakankach, jeździli na hulajnodze i desce, leżeli na kocykach, śmiali się, grali w dwa ognie, ganiali się, grali w twistera – po prostu spędzali ze sobą czas i byli bardzo aktywni. Gdy już padli ze zmęczenia, pojawiła się pizza. Było super! Z kolei ósmoklasiści wybrali Park Staromiejski, a w nim plac zabaw oraz spacery. Tutaj również nie zabrakło ulubionego dania kuchni włoskiej.

Skip to content