Szkoła Podstawowa nr 175 im. Henryka Ryla w Łodzi

Dni Bezpiecznego Internetu

Jak co roku, w lutym organizujemy w szkole Dni Bezpiecznego Internetu. Uczniowie wszystkich klas uczestniczą w webinarach, spotkaniach z psychologiem i pedagogiem szkolnym i zajęciach, na których rozmawiają o niebezpieczeństwach związanych z niewłaściwym wykorzystaniem możliwości, które daje Internet. Odwiedzaja różne portale internetowe, które przestrzegają przed tymi niebezpieczeństwami – OSE IT, Sieciaki.pl, Necio.pl, Owce w sieci, 3…2…1… Internet to tylko niektóre z nich. Dodatkowo, jako podsumowanie akcji wykonali plakaty przestrzegające przed internetowymi niebezpieczeństwami. Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu wszystkich nauczycieli nasi uczniowie stają się coraz bardziej świadomi korzystając z zasobów internetowych.

Skip to content